Sayfa Başı
İkinci El Konteyner / Satılık Konteyner
0 544 878 88 87
İletişim
  • Mithatpaşa Mah. Pirinççi Yolu No: 14 Kemerburgaz / Eyüp Sultan

  • 0 544 878 88 87
  • info@ikincielkonteynerler.com
Şantiye Konteyner

Şantiye Konteyner

Şantiye alanlarında kullanımına uygun konteyner yapılar için özel malzemeler ve ölçülerden faydalanılmaktadır. Farklı türlerdeki şantiye alanlarına yapılarına uygun dizaynın yapılabilmesi için profesyonel hizmetler almak gerekir. Şantiye konteynerleri ile şantiyelerde ya da diğer alanlarda kullanabileceğiniz konteyner yapılarından rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Konteynerlerin dönüştürülebilir yapıları ile uzun süre istediğiniz yapılardan yararlanabilmektesiniz.

Şantiyeler için tercih edilen konteyner yapılar rahat kullanım olanağı sağlar. Kiralık şantiye konteynerleri daha geniş ve daha detaylıdır. Birden fazla bölümün bir araya getirilmesi ve taşınabilir olması, bu yapıların tercih edilebilir olmasını sağlar. Konteyner kullanımı en çok şantiye alanında yaygın olduğundan bu alanlarda güvenliğin de ön plana alınarak hizmet verilmesi gerekiyor. Kiralık Konteyner olarak güvenliği ön plana alarak uzman ekiplerimiz eşliğinde hizmet veriyoruz. Şantiye konteynerleri için firmamızdan ayrıca kiralama avantajından da yararlanabilirsiniz.

Konteyner yapılar ev ve ofis kullanımı bakımından oldukça avantajlıdır. Sağlıklı koşulların oluşturulabildiği yapılar çok uzun zaman kullanılabiliyor. Şantiye konteynerleri genişlik ve taşınabilir olmaları bakımından avantaj sağlar. Çeliğin kullanıldığı bu yapılar aynı zamanda zemine sabitlenebilir özelliği ile de en çok tercih edilen yapılar arasında geliyor.

TELEFON
Ofis: 0 544 878 88 87
Mobil: 0 544 878 88 87
ADRES

Mithatpaşa Mah. Pirinççi Yolu No: 14 Kemerburgaz / Eyüp Sultan

E-POSTA
info@ikincielkonteynerler.com